Akademickie biuro karier

Dni Kariery to cykliczne wydarzenie organizowane przez Biuro Karier, którego celem jest ułatwienie absolwentom uczelni rozpoczęcie kariery zawodowej. W ramach inicjatywy studenci studiów stacjonarnych uczestniczyć w konsultacjach dot. tworzenia profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych oraz w warsztatach prowadzonych przez doradcę zawodowego.

Podczas zajęć warsztatowych mają okazję zapoznać się z aktualnym zapotrzebowaniem  na  absolwentów danej uczelni na rynku pracy. Jest to świetna okazja do zapoznania się ze szczegółami na temat oczekiwanych przez pracodawców kompetencji przyszłych pracowników oraz branż i stanowisk pracy, w których mają oni największe szanse na znalezienie zatrudnienia.

Towarzyszące wydarzeniom warsztaty poruszają tematy świadomego planowania swojej kariery zawodowej w oparciu o odkrywanie i rozwijanie swoich mocnych stron i zainteresowań.