Staże zagraniczne

Pierwsze grupa studentów Wyższej Szkoły Filologicznej odbyła 13 tygodniowe staże w Wielkiej Brytanii w ramach programu Leonardo da Vinci. Organizator staży – firma Management International Co. zapewnił ich przeprowadzenie w jednym z najbardziej prestiżowych londyńskich hoteli – Rubens at the Palace Hotel.

Pełne koszty dojazdu, pobytu, ubezpieczenia itp. zostały pokryte ze środków programu Leonardo da Vinci. Podczas stażu, studenci WSF mieli zagwarantowane zakwaterowanie u angielskich rodzin, wyżywienie, a także opiekę koordynatora praktyk. Trzymiesięczny staż i pobyt w Londynie był dla naszych studentów znakomitą okazją nie tylko do doskonalenia umiejętności językowych, ale przede wszystkim do nabycia udokumentowanego doświadczenia w rozwijającej się w Europie branży turystycznej. Studenci nawiązali także interesujące kontakty zawodowe i towarzyskie.